Transmisje - Piłka nożna
19:30 | Piacenza - Cuneo
21.10.2018 | Italy: Serie C
19:30 | Dep. Municipal - Comerciantes Unidos
21.10.2018 | Peru: Primera División
Meczyki24PL
19:30 | Inter Milan - AC Milan
21.10.2018 | Włochy: Serie A
Fani TV#6
Meczyki24PL
Typertv #42
Abcast #Sporttv 3
Livefootballsite #2
Sports-stream #12
Testerbuyer #2
Viewhd #3
19:45 | Betis - Valladolid
21.10.2018 | Spain: La Liga
Fani TV#2
Meczyki24PL
Typertv #43
CloudTV #2
Sports-stream #14
Testerbuyer #3
Viewhd #2
20:00 | DC United - New York City
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Fani TV#7
Meczyki24PL
Typertv #46
Abcast #Sky-Football
CloudTV # Football
Sports-stream #6
20:00 | Philadelphia Union - New York Red Bulls
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #49
20:00 | River Plate Montevideo - Montevideo Wanderers
21.10.2018 | Uruguay: Primera Division
20:00 | Atlanta United - Chicago Fire
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #45
20:00 | SE Palmeiras - Ceara SC
21.10.2018 | Brazylia: Serie A
Laola #019
20:00 | Nice - Marsylia
21.10.2018 | Francja: Ligue 1
Fani TV#5
Meczyki24PL
Typertv #44
Abcast #/Btsport1
CloudTV # B1
Livefootballsite #4
Sports-stream #9
Testerbuyer #4
20:00 | Montreal Impact - Toronto FC
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #47
20:00 | Orlando City - Columbus Crew
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Meczyki24PL
Typertv #48
21:00 | Caracas - Zamora
21.10.2018 | Wenezuela: Primera Division
22:00 | Houston Dynamo - Seattle Sounders
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #51
22:00 | Portland Timbers - Real Salt Lake
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #54
22:00 | A. Lima - Melgar
21.10.2018 | Peru: Primera División
22:00 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Meczyki24PL
Typertv #55
22:00 | FC Dallas - Sporting Kansas City
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Fani TV#7
Typertv #50
Abcast #Sky-Football
CloudTV # Football
Sports-stream #6
22:00 | Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #52
22:00 | Minnesota - Los Angeles Galaxy
21.10.2018 | USA: Major Soccer League
Typertv #53
23:00 | A Cruzeiro EC - Chapecoense AF
21.10.2018 | Brazylia: Serie A
Meczyki24PL
Laola #001
00:00 | San Martín de Tucumán- Racing Club
22.10.2018 | Argentyna: Primera División
10:00 | Korea DPR U19 - Iraq U19
22.10.2018 | Asia: AFC Asian U-19 Championship
Crichd # /Bein-sp7
10:00 | FC Vysocina Jihlava U21 - FC Zbrojovka Brno U21
22.10.2018 | Czech Republic: U21 League
Laola #003
10:00 | Australia - Wietnam -U19
22.10.2018 | Asia: AFC Asian U-19 Championship
Crichd # /Bein-sp6
13:00 | Reggina -USD Virtus Francavilla Ca
22.10.2018 | Italy: Serie C
13:00 | FC Viktoria Plzen U21 - SK Slavia Praha U21
22.10.2018 | Czech Republic: U21 League
Laola #006
13:00 | Jordan - Korea Republic U19
22.10.2018 | Asia: AFC Asian U-19 Championship
Crichd # /Bein-sp7
13:00 | Tajlandia - Japonia
22.10.2018 | Asia: AFC Asian U-19 Championship
Crichd # /Bein-sp6
14:00 | FC Hradec Kralove U21 - FK Dukla Praha U21
22.10.2018 | Czech Republic: U21 League
Laola #007
15:00 | Pune City - Bengaluru
22.10.2018 | India: Super League
Crichd TV /Star-Sp 1
Crichd TV#/Star-Sp 3
17:00 | Sparta Praga -Mladá Boleslav
22.10.2018 | Czech Republic: 1Liga
Sports-stream #1
17:00 | Luch Minsk - Gomel
22.10.2018 | Belarus: Premier League
18:00 | Broendby IF - Odense BK
22.10.2018 | Denmark: Superligaen
18:00 | IF Brommapojkarna - IFK Göteborg
22.10.2018 | Szwecja: Allsvenskan
18:00 | Trabzonspor A.Ş.- Erzurumspor
22.10.2018 | Turcja: Superliga
19:00 | Dinamo Bukareszt - Dunărea Călărași
22.10.2018 | Rumunia: Liga I
Sports-stream #11
19:30 | Carrarese - Olbia
22.10.2018 | Italy: Serie C
19:30 | Duisburg - St. Pauli
22.10.2018 | Niemcy: 2. Bundesliga
Sports-stream #9
19:30 | Sampdoria - Sassuolo
22.10.2018 | Włochy: Serie A
Crichd # /Bein-sp4
Crichd #Sp-tv3-Port
Sports-stream #2
19:45 | Sligo Rovers - B. Dublin
22.10.2018 | Irlandia: Premier League
19:45 | Gozzano - Pisa
22.10.2018 | Italy: Serie C
19:45 | Lens - GFC Ajaccio
22.10.2018 | Francja: Ligue 2
Sports-stream #3
20:00 | Real Sociedad - Girona
22.10.2018 | Spain: La Liga
Sports-stream #4
20:00 | Arsenal - Leicester City
22.10.2018 | Anglia: Premier League
Sports-stream #8
17:55 | AEK - Bayern
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #8
17:55 | Young Boys - Valencia
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #9
19:15 | Ajax - Benfica
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #13
20:00 | Szachtar - Manchester City
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #14
20:00 | Hoffenheim - Lyon
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #15
20:00 | Real Madryt - Pilzno
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #16
20:00 | AS Roma - CSKA Moskwa
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #17
20:00 | Manchester Utd - Juventus
23.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Laola #18
20:00 | FC Barcelona – Inter Mediolan
24.10.2018 | Europa: Mistrzostwa Europy U17
Sport TVP
22:00 | Liga Mistrzów: skróty meczów 3. kolejki
24.10.2018 | Europa: Liga Mistrzów
Sport TVP
Copyright © 2009-2016 mecze na żywoMapa strony | Regulamin | Kontakt